Skip to main content
Šťastná rodina vaří v kuchyni

Filozofie značky Centrum

Zaměření na zdravou výživu již desítky let

Motivace našeho zakladatele doktora Ellenbogena – poskytnout lidem tu nejlepší výživovou podporu – je i nadále středobodem celé značky Centrum. Od vytvoření prvního přípravku Centrum® od A až po Železo jsme na základě vědeckých poznatků o výživě a stravě vytvořili již celou řadu dalších přípravků, které obsahují pečlivě vybrané vitaminy, minerály a stopové prvky, a přispívají tak ke splnění základních výživových potřeb našeho těla. Vždy uplatňujeme a splňujeme ty nejvyšší kvalitativní normy. Díky pečlivě vybraným a vysoce kvalitním vitaminům, minerálům a stopovým prvkům je Centrum důvěryhodnou značkou: doplnění výživy Vaší každodenní stravy – dnes i v budoucnu.

Věříme v dokonalost

Doplňky stravy Centrum pro Vaše každodenní celkové zdraví a pohodu. Hlavními přednostmi, které při vývoji každého přípravku Centrum uplatňujeme, jsou odborné znalosti, vytrvalost a vysoká preciznost.

Vysoce kvalitní přísady byly vždy podstatou složení každého přípravku Centrum. V duchu dlouholeté tradice se výzkum prováděný u přípravků Centrum vždy zakládal na nejnovějších vědeckých poznatcích v oblasti výživy. Především se zaměřujeme na přísady, u kterých naši odborníci vidí největší potenciál. Centrum neúnavně hledá nejúčinnější přísady a výtažky, které by mohly být inspirací pro nová složení doplňků stravy – jedná se o prověřený postup, který je současně uvážený, uctivý a zároveň inovativní.

Kvalita, které můžete věřit

Abychom zajistili vysokou kvalitu našich produktů, kterou jsme si sami nastavili, dodržujeme nejen veškerá ustanovení zákonů týkajících se bezpečnosti potravin, ale zároveň se striktně řídíme i vnitřními směrnicemi naší společnosti.

Nic ale nelze ponechat náhodě. Neustále hodnotíme i současné přípravky:

  • kvalita a bezpečnost jsou pro Centrum vždy na prvním místě
  • všechny přípravky Centrum prochází při výrobě velmi podrobnou analýzou a přísnou kontrolou kvality
  • suroviny se opakovaně kontrolují z hlediska jakosti
  • naše suroviny pochází výhradně od dodavatelů, kteří jsou certifikováni a předem pečlivě posouzeni
  • dodavatelé pro Centrum procházejí pravidelnými kontrolami a audity
  • každý přípravek Centrum musí před dodáním do lékárny projít testy kvality

Tradice inovací

Odborníci Centrum neúnavně usilují o využití nejnovějších inovací, spolupracují s vybranou skupinou dlouhodobých partnerů a jejich cílem je dosáhnout významného pokroku v oblasti vývoje a distribuce živin.

Složení bylo pečlivě vytvořeno. Aby bylo složení ideální, musí každá složka splňovat přísné kvalitativní normy a projít důkladným hodnocením a výběrem tak, aby výsledek naplnil naše největší očekávání. Dokonalá rovnováha je základem složení všech přípravků Centrum. Naši odborníci při hodnocení zvažují nejnovější vědecké poznatky a pečlivě vybírají odpovídající živiny (vitaminy, minerály a stopové prvky), které jsou pro danou oblast potřeba. Pečlivě vybírají a kombinují až 29 základních živin tak, aby vytvořili optimální složení.

Centrum PLUS

speciálně s výtažky z ženšenu a ginkgo biloby

SDÍLET STRÁNKU